KUGR s.r.o. je dopravní společnost se sídlem v Praze se zaměřením na silniční nákladní stavební dopravu. Počátky činnosti společnosti se datují od roku 1991, v té době vedené jako fyzická osoba. V roce 1994 došlo k transformaci z fyzické na právnickou osobu a firma KUGR byla zaregistrována jako společnost s ručením omezeným.

Zákazníkům nabízí přepravu nákladů prostřednictvím vlastního parku valníkových vozidel v kategoriích sólová vozidla, soupravy vozidel s přívěsem, návěsové soupravy a především přepravu valníkovými vozidly s hydraulickýma rukama.

Firma nabízí mimo jiné standardní dopravu (pojištění nákladu je samozřejmostí) i přepravu nadměrných nákladů včetně nakládky a vykládky (disponujeme vysokozdvižným vozíkem a hydraulickýma rukama) a také přepravu podle úmluvy ADR.

Významnou službou společnosti KUGR je logistika transportu včetně uskladnění přepravovaného zboží. Firma nabízí vlastní skladové kapacity jiným přepravcům pro krátkodobé uskladnění a dělení zásilek a následně zajišťuje dopravu nákladů do centra Prahy.

Naše služby mají dlouhodobou tradici, naši pracovníci mají zkušenosti, kvalitou a rozsahem služeb držíme oprávněně dobrou pozici mezi dopravci a cena za tyto služby je přiměřená. „Neexistuje na tomto světě nic, co by někdo jiný nemohl udělat hůř a prodat o něco levněji, a ti lidé, kteří se pouze podle ceny orientují, stanou se spravedlivou kořistí těchto machinací.
Zdeněk Kubáň, jednatel