Stavba protipovodňových bariér v Praze

Společnost KUGR dlouhodobě spolupracuje se Správou služeb hlavního města Prahy při výstavbě a instalaci protipovodňových opatření na území města. Naše společnost se účástní, všech mimořádných situací, kdy je město ohroženo povodněmi.  Zárověň jsme partnerem všech cvičení záchranného systému a to již od roku 2002.

Přeprava kontejnerů společnosti Algeco

Jednou ze specializací naší společnosti je využití hydraulických ruk k přepravě a instalaci kontejnerových stavebních systémů. Naše vozidla dokáží přepravit jakýkoliv stavební kontejner a přímo na místě ho instalovat, a to až do výšky třetího patra sestavy. K přepravám využíváme jak vozidla sólová, tak soupravy s přívěsem, kde může být hydraulická ruka montována za kabinou vozidla, eventuálně v zadní části vozidla. Naše nová vozidla MAN mají maximální horizontální dosah ruky 16.5 metru, a vertikální dosah 22 metrů.

Využití vozidel ve stavebnictví

Vozidla s hydraulickýma rukama mají široký rozsah využití. S úspěchem jsou nasazována jak k přepravě běžných stavebních materiálnů, tak na speciální stavební a montážní práce. Naše společnost v historii byla účastna například:

  • výstavbu mýtných portálů na dálníční síti ČR
  • montáž jeřábových drah ve výrobních halách s nízkou stavební výškou
  • instalace opláštění budov a instalace ocelových konstrukcí
  • doprava a montáž dřevostaveb

Naši partneři