Hydraulické ruky typu Pallfinger a HIAB jsou namontovány na podvozky Iveco, Tatra, MAN a Scania a to s usazením za kabinu vozidla nebo v zadní poloze na konci ložné plochy. Všechna vozidla mohou vléct za sebou připojený přívěs. Schopnosti hydraulických ruk a jejich výkonové parametry jsou rozdílné, ale spektrum provozovaných typů pokrývá technické požadavky našich zákazníků.

Hydraulické jeřáby jsou řízeny dálkovým radiovým ovládáním a pomocí funkce mikrozdvihu dokážou provést přesné a citlivé uložení materiálu na místo. Často jsou jediným řešením při montážích v těsných prostorách, v podhledech průmyslových hal při vestavbě technologií.

Přeprava veškerého stavebního materiálu je samozřejmostí, navíc jsme úzce vymezeni na přepravy zařízení stavenišť a spolupracujeme s dodavateli a půjčovnami kontejnerových buněk. Tyto sestavy na staveniště dopravíme a provedeme jejich montáž a demontáž s usazením až do úrovně třetího podlaží sestavy. Vozidla mají povolení pro přepravu nadměrného nákladu, přepravu podle úmluvy ADR a povolení vjezdu do vnitřní oblasti hlavního města Prahy.

Na Váš dotaz vyhotovíme konkrétní cenovou nabídku. Přepravy provádíme na základě závazné objednávky zaslané faxem nebo emailem.