Přeprava hydraulickou rukou

Hydraulické ruky typu Pallfinger, Fassi a HIAB jsou namontovány na podvozky Iveco, Tatra, MAN, Volvo a Scania a to s usazením za kabinu vozidla nebo v zadní poloze na konci ložné plochy.

Všechna vozidla mohou vléct za sebou připojený přívěs. Schopnosti hydraulických ruk a jejich výkonové parametry jsou rozdílné, ale spektrum provozovaných typů pokrývá technické požadavky našich zákazníků.

Hydraulické jeřáby jsou řízeny dálkovým radiovým ovládáním a pomocí funkce mikrozdvihu dokážou provést přesné a citlivé uložení materiálu na místo. Často jsou jediným řešením při montážích v těsných prostorách, v podhledech průmyslových hal při vestavbě technologií.

Přeprava veškerého stavebního materiálu je samozřejmostí, navíc jsme úzce vymezeni na přepravy zařízení stavenišť a spolupracujeme s dodavateli a půjčovnami kontejnerových buněk. Tyto sestavy na staveniště dopravíme a provedeme jejich montáž a demontáž s usazením až do úrovně třetího podlaží sestavy. Vozidla mají povolení pro přepravu nadměrného nákladu, přepravu podle úmluvy ADR a povolení vjezdu do vnitřní oblasti hlavního města Prahy.

POPTÁVKA

Zde si můžete nezávazně objednat naše služby. Po vyplnění a zpracování objednávky budete nejpozději během 24 hodin kontaktováni naším pracovníkem, který s Vámi domluví další postup.

  Jméno / Společnost*
  Váš e-mail*
  Telefon*
  Druh nákladu
  Rozměry a váha
  Místo nakládky a vykládky
  Datum a čas přepravy
  Další podrobnosti

  Vaše údaje použijeme k tomu, abychom vám odpověděli. Další informace o zpracování osobních údajů naleznete zde.

  PROČ ZVOLIT KUGR?

  01.

  Osobní přístup

  Ke každému klientovi přistupujeme individuálně.

  02.

  Experti z oboru

  Na trhu působíme již od roku 1991 a za tu dobu jsme získali obrovské množství zkušeností a spolupracovali jsme s řadou renomovaných firem.

  03.

  Kvalita

  Používáme ty nejmodernější technologie a používáme je dobře.

  04.

  Dostupné ceny

  Díky efektivnímu řízení dispečinku dopravy jsme schopni přenést část úspor na naše zákazníky a nabídnout jim tak příznivější ceny.

  05.

  Spokojenost klientů

  To je náš cíl.