Silniční doprava

Zajišťujeme rychlou a spolehlivou silniční dopravu po celé ČR. Naším hlavním oborem je přeprava ve stavebnictví a vozový park je sestaven tak, aby vyhovoval potřebám tohoto oboru.

Disponujeme rozsáhlým vlastním parkem nákladních valníkových vozidel značek Iveco, Tatra, MAN, Volvo, Scania, jejichž stáří a kvalita odpovídají standardu EUR III – EUR VI. Na Vaši objednávku přistavíme vhodné vozidlo pro přepravu nákladu od 8 do 26 tun hmotnosti nákladu. Zajistíme a provedeme přepravu nadměrného nákladu a také nákladů podle úmluvy ADR. Naší specializací je přeprava nákladů pomocí vozidel vybavených hydraulickou rukou.

Našimi zákazníky jsou stavební, montážní a obchodní společnosti a výrobní organizace, pro které transportujeme paletovaný stavební materiál, stavební dřevo, hutní materiál a ocelové konstrukce, bednící a lešeňové dílce, stroje a zařízení stavenišť, sklady, buňky a kontejnery.

Vzhledem k různé povaze přepravovaného zboží disponujeme těmito typy vozidel:

 • valníkový návěs: délka 13,6,m, šířka 2,45m, hmotnost nákladu 24-26 tun, vozidlo s bočnicemi, otevřené bez plachtové konstrukce
 • valník solo: délka 6-7m, šířka 2,45m, hmotnost nákladu 8-11 tun, vozidlo s bočnicemi, otevřené bez plachtové konstrukce
 • souprava vozidlo + vlek: délka 12,5-14,5m, šířka 2,45m, hmotnost nákladu 24 tun, vozidlo s bočnicemi bez plachtové konstrukce

POPTÁVKA

Zde si můžete nezávazně objednat naše služby. Po vyplnění a zpracování objednávky budete nejpozději během 24 hodin kontaktováni naším pracovníkem, který s Vámi domluví další postup.

  Jméno / Společnost*
  Váš e-mail*
  Telefon*
  Druh nákladu
  Rozměry a váha
  Místo nakládky a vykládky
  Datum a čas přepravy
  Další podrobnosti

  Vaše údaje použijeme k tomu, abychom vám odpověděli. Další informace o zpracování osobních údajů naleznete zde.

  PROČ ZVOLIT KUGR?

  01.

  Osobní přístup

  Ke každému klientovi přistupujeme individuálně.

  02.

  Experti z oboru

  Na trhu působíme již od roku 1991 a za tu dobu jsme získali obrovské množství zkušeností a spolupracovali jsme s řadou renomovaných firem.

  03.

  Kvalita

  Používáme ty nejmodernější technologie a používáme je dobře.

  04.

  Dostupné ceny

  Díky efektivnímu řízení dispečinku dopravy jsme schopni přenést část úspor na naše zákazníky a nabídnout jim tak příznivější ceny.

  05.

  Spokojenost klientů

  To je náš cíl.