Skladování – dělení

Nabízíme převzetí a krátkodobé uskladnění ucelených vozových.

Skladování není jenom nabídka vhodného prostoru. Pro naše zákazníky umíme zajistit rovněž služby, které se skladováním souvisí.

Co umíme a jaké prostředky jsou v našem skladě k dispozici?

Nabízíme převzetí a krátkodobé uskladnění ucelených vozových zásilek stavebních materiálů na našem skladě v Praze 9, ul. Průmyslová, ve velmi dobré dostupnosti z dálniční sítě. Dále zajistíme dělení zásilek na menší celky a následně podle požadavků konkrétního stavebníka dopravu vhodnými vozidly s hydraulickou rukou s trvale platným povolením vjezdu do centra Prahy.

Sklad je vybaven vysokozdvižným vozíkem a jeřábovou technikou. Skladujeme na venkovních plochách, částečně v uzavřeném, zatepleném objektu. O pohybech Vašeho materiálu je vedena skladová evidence.

POPTÁVKA

Zde si můžete nezávazně objednat naše služby. Po vyplnění a zpracování objednávky budete nejpozději během 24 hodin kontaktováni naším pracovníkem, který s Vámi domluví další postup.

  Jméno / Společnost*
  Váš e-mail*
  Telefon*
  Druh nákladu
  Rozměry a váha
  Místo nakládky a vykládky
  Datum a čas přepravy
  Další podrobnosti

  Vaše údaje použijeme k tomu, abychom vám odpověděli. Další informace o zpracování osobních údajů naleznete zde.

  PROČ ZVOLIT KUGR?

  01.

  Osobní přístup

  Ke každému klientovi přistupujeme individuálně.

  02.

  Experti z oboru

  Na trhu působíme již od roku 1991 a za tu dobu jsme získali obrovské množství zkušeností a spolupracovali jsme s řadou renomovaných firem.

  03.

  Kvalita

  Používáme ty nejmodernější technologie a používáme je dobře.

  04.

  Dostupné ceny

  Díky efektivnímu řízení dispečinku dopravy jsme schopni přenést část úspor na naše zákazníky a nabídnout jim tak příznivější ceny.

  05.

  Spokojenost klientů

  To je náš cíl.